• نویسنده

R.A20
    مشارکت کننده

یکم متنم طولانی هست پیشاپیش عذر میخوام اما بخونید خیلی ممنون میشم .
    سلام خانوم رشیدی عزیز خیلی ممنونم بابت همه چیز خیلی ممنونم بابت مطالب عالی توی کانالتون خیلی ممنونم که انقدر با دلسوزی تجربه هایی که دارید رو در اختیار ما قرار میدین.کتاب در آغوش خدا و کتاب زن باهوش رو مطالعه کردم خیلی ارتباط خوبی برقرار کردم با این دو کتاب،واقعا عالی بودن.
    من 90 درصد فایل هارو گوش دادم و هر روز گوش میدم و هر زمان که حس میکنم یکم حسم داره از خوب بودن فاصله میگیره سریع فایل ها رو گوش میدم و جملات تاکیدی رو تکرار میکنم تا حالم رو خوب کنم.من دختر 27ساله ای هستم که لطف خدا همیشه شامل حالم بوده و هست از سلامتی و زیبایی و خانواده خیلی خوب و آدمهای خیلی خوب تو زندگیم و فرصت تحصیل کردن و و و که باور دارم همه این ها لطف بی نهایت خدای مهربونم هست)و خیلی تجربه های خوبی توو زندگیم داشتم خیلی حس های خوبی رو تجربه کردم.دلم میخواد امسال ازدواج کنم با کسی که واقعا کنارش احساس عالی ای رو تجربه کنم و الان دارم تمرینای کتاب زن باهوش رو انجام میدم توی روز 5 ام هستم و اون هدفی که گفته توی 21 روز براش خدارو شکر کنم هم همین مساله رو قرار دادم و یه حسی بهم میگه که خدا امسال توی بهترین زمان ممکن خودش بهترین فرد رو سر راهم قرار میده.فایل صوتی جذب شخص مورد نظر هم گوش دادم و عمل کردم بهش.چند ماه پیش با یه آدمی در ارتباط بودم که کنارش واقعا احساس عالی ای داشتم وانسان بی نظیری بود(که حتی تمام ویژگی های این آدم رو در نظر گرفتم برای تمرین فایل صوتی جذب یه شخص ) شگفت زده بودم ازین ارتباط اما اون موقع با کانال شما آشنا نشده بودم و خیلی ناگهانی رابطمون پایان گرفت از جانب ایشون که من الان کاملا آگاهم چرا اونجوری شد(الان هیچ وابستگی ای به برگشت اون آدم ندارم واین مساله رو سپردم به عشق الهی و خدا ) بعد از اون فایل از دست دادن دوستان رو گوش دادم و خیلی فایلای دیگه که خیلی چیزها فهمیدم.و خداروشکر میکنم که خیلی زود با کانال شما آشنا شدم و خدارو شکر میکنم که این آگاهی و تجربه رو در این سن بدست آوردم و در زمان تجرد .من مدت زمان زیادی نیست ک با کانال شما آشنا شدم،اصلا تمام شدن اون رابطه باعث شد خیلی اتفاقی با کانال شما آشنا شدم که همه این ها رو نشونه میبینم که خدا خیلی حواسش بهم هست.
    خیلی ممنون میشم که در جهت این موضوع بهم راهنمایی کنید ،باز هم بی نهایت سپاسگزارم بابت همه زحمات شما.

شما برای ارسال نظر در این چالش باید وارد شوید.