تحول زندگی

دوره استادی جذب (هفت کشتی تحول)

دوره استادی جذب (هفت کشتی تحول)

مصاحبه با دانشجویان : سرکار خانم مولوی

دیدگاه بگذارید

2439 دیدگاه "دوره استادی جذب (هفت کشتی تحول)"

avatar
  Subscribe  
Notify of
Fateme
مهمان

استاد جونم سلام
وای که چقدر دلم براتون تنگ شده معجزه ی زندگیم ?❤?❤ .پارسال روز تولدم دومین جلسه ی دوره شما بود و یادمه که خیلی بهم ریخته و سردرگم بودم ولی یه حسی بهم میگفت این تولدت با بقیه تولدها فرق میکنه . واقعا هم همینطور شد. از اون روز یکسال میگذره.
از ته دلم میگم این سالی که گذشت یکی از قشنگترین سال های زندگی من بود. تو این یکسال یه جور دیگه ای زندگی کردم من. چقدر حال دلم تو این یکسال خوب بوده و چقدر اتفاق های قشنگی تو زندگیم افتاده. تو این یکسال زندگی خیلی خیلی برام لذت بخش بود و من همه ی این تجربه های قشنگ رو مدیون شما هستم.
خدایا سپاسگزارم که منو با استاد عزیزم آشنا کردی و زندگیمو متحول کردی.
استاد جونم من عاشقتم
مرسی که هستی .
الهی که همیشه حال دلتون خوش باشه ❤❤❤

مریم قطبی
مهمان

سلام سلام سلام
صنم عزیز، دوست خوب و کارگشام
مهربونم
روزی که اومدم با صدای بلند هدفم رو به گوش کائنات رسوندم و پا به زمین کوبیدم که همه ی تلاشم رو میکنم تا به ارزوی دیرینم برسم اصلا اصلا اصلا باور نداشتم که به این زودی همه ی درها بروم باز بشه و شرایط ثبت نام دانشگاه برام محیا بشه
امروز اشک شوق ریختم از خوشحالی گریه کردم و این شادی رو مدیون صنم عزیزم هستم
صنم جان پذیرفته شدم
رشته حقوق ثبت
سالها تو فکرم بود ولی هیچ حرکتی هیچ اقدامی نمیکردم
روی ماهت رو میبوسم که باعث و بانی خیر شدی???

بهاره
مهمان

سلام به صنم بانوی مهربونم

دلم بی نهایت برات تنگ شده
از خدای عزیزم بسیار سپاسگزارم که با شما و دوره های ارزشمندتون آشنا شدم و بعد از اون کلی اتفاقای خوب تو زندگیم افتاد چون باورام به کلی تغییر کرد .یکی از اون اتفاقای خوب اومدن کسی به زندگیم بود که از هر لحاظ باهم سازگاری و همخونی داریم و از همون اول حس کردم که میتونه ارامشگر من تو زندگیم باشه و بقیه مسیر زندگیمو میتونم باهاش شریک بشم.دو سه روز پیش جشن نامزدی ما بود و دوس داشتم شما و دوستان رو هم با خبر کنم تا در شادی من سهیم باشید.

بهاره
مهمان

سلام به روی ماه استاد عزیزم
دلم خیلی برات تنگ شده تقریبا ۳ هفته ای میشه که گزارش نذاشتم راستش اصن فرصت نکردم چون درگیر یه سری برنامه ها و کارا بودم که همش در مسیر عشق الهی برام اتفاق افتاد و چنتا اتفاق خوب افتاد که آینده منو تعیین و مشخص کرد و بزودی خبر شو براتون میفرستم.
این روزا حالم خیلی خوبه چون اتفاقای خوبی داره تو زندگیم میفته چه از نظر کاری چه از هر لحاظ دیگه.
این مدت تمام کارامو به عشق الهی سپردم و خداروشکر همشون به بهترین نحو انجام شدن .یه اتفاقی ناخواسته بر داداشم افتاد که خداروشکر به عشق الهی سپردم و حل شد و الان داداشم نسبت به قبل از اون اتفاق خیلی عوض شده و فعالتر و مسولیت پذیرتر شده .
استاد جونم بی صبرانه منتظر دیدار دوبارتون و شروع دوره سوم تحول هستم .دوستون دارم زیاااااد.

زهرا هادی نژاد
مهمان

سلام استاد عزیزم روزتون پراز عشق و لبخند.
چقدر همه چی داره خوب پیش میره فشردگی کارها ٬زمان کم و هزینه های زیادی که تو این دو هفته داشتم خیلی سنگین بود ولی به لطف عشق الهی و سپاسگزاریها همه چی داره خیلی خوب انجام مبشه خدا جونم بازم سپاسگزارم برای تک تک نعمتهات بزرگ و کوچیک .
این مطلب عجیب به دل میشینه و مناسبه برای سپاسگزاری تا قدر بدونیم:

گاهی ” دستبوس ِ خودمون ” باشیم !
دستهایم را دوست دارم .خیلی مهربان است برایم چای میریزد .اجازه میدهد چانه ام را رویش بگذارم و کنار پنجره به بارش باران نگاه کنم . اشک هایم را نرم از صورتم پاک میکند .فنجان چای را برایم نگه میدارد تا جرعه جرعه آن را بنوشم

فکرهای آزار دهنده ام را برایم در دفترم مینویسد تا ذهنم سبک شود .انگشتهای پاهایم را وقتی از دویدنهای بسیار زوق زوق میکند برایم میمالد .کمی که خسته میشود روی پایم آرام چون گربه ی ملوسی استراحت میکند .میدانم مرا دوست دارد .

وقتی سردم میشود پتو را آرام رویم میکشد .بالش را زیر سرم مرتب میکند تا راحت تر بخوابم .کتابی را که میخوانم برایم آرام ورق میزند. .خاک گلدانهایم را عوض میکند .اتاقم را مرتب میکند با مهارت لباسهایم را تا میکند ودر کشوها میگذارد. برایم غذا میپزد وظرفها را میشوید.

شبها کنار صورتم روی بالش دراز میکشد تا احساس تنهایی نکنم. صبحها زنگ ساعت را خاموش میکند .بدون اینکه از چشمهایم کمک بگیرد تا کمی بیشتر بخوابم وقتی بیدار میشوم پرده را کنار میزند تا نور خورشید را حس کنم .خوشحالم که دستهایم را دارم.
استاد رشیدی عزیزم بابت همه چیز ازتون ممنونم

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد عزیزم سلام
به لطف خدا امروز دوتا مشترى جدید گرفتم. روز بسیار پربرکتى بود و یه خرید خوب با تخفیف عالى انجام دادم. خدایا سپاسگذارم
پیروز باشید.

هدى معظمى گودرزى
مهمان

سلام استاد مهربان
المروز از خودم خیلى راضى بودم. یه آدم سحر خیز و فعال. به همه کارهام به موقع رسیدم خداروشکر. سفارشاى خیلى خوبیم گرفتم. خلاصه یه روز پراز خیر و برکت بود. خدایا سپاسگذارم.
شبتون خوش

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد عزیزم ، سلام
روزهاى عجیب و پراز اتفاقات سرنوشت ساز رو دارم توى زندگیم تجربه مى کنم. چیزهایى که زمانى برام رویاهاى بسیار دور از دسترس بودن ، حالا همگى دارن محقق مى شن. یه اتفاق خیلى عالى اى که اصلا تصورشم نمى کردم به این زودیها بیوفته اینه که داریم صاحب خونه میشیم و خونه مى خریم . خداى عزیزم نمى دونم چطورى ازت قدردانى کنم ، ازت بى نهایت سپاسگذارم. خیلى خوشحالم و توى پوست خودم نمى گنجم.
امیدوارم که شادیهاتون زیاد و طولانى باشه.
شبتون خوش

بهاره
مهمان

سلام استاد جونم
امروز رو با سپاسگزاری از نعمتای خدا شروع کردم و تا الان که روز خوبی رو پشت سر گذاشتم و به کارآم رسیدم و حالم خ خوبه و میخام کتاب ۴ اثر از فلورانس که قبلا یه مقداریشو خونده بودم بخونم.
این روزا انرژی مثبت خوبی دارم .خدایا شکرت.

بهاره
مهمان

سلام استاد جهنم
امروز رو با سپاسگزاری از نعمتای خدا شروع کردم و تا الان که روز خوبی رو پشت سر گذاشتم و به کارآم رسیدم و حالم خ خوبه و میخام کتاب ۴ اثر از فلورانس که قبلا یه مقداریشو خونده بودم بخونم.
این روزا انرژی مثبت خوبی دارم .خدایا شکرت.

بهاره
مهمان

سلام استاد مهربانم
هفته ای که گذشت هفته ای شلوغ و پر از انرژی های مثبت برام بود و کارای مفیدی هم انجام دادم .امروزم که از خواب بیدار شدم کلی از خدا تشکر کردم که بمن توانایی داده تا از روزای قشنگ زندگیم استفاده کنم و کارای مفید انجام بدم.برای کارآم تو این هفته برنامه ریزی کردم که با کمک عشق الهی بتونم انجامشون بدم .
استاد خیلی دلتنگتم و بی نهایت مشتاق دیدار دوبارت هستم .

هدى معظمى گودرزى
مهمان

با سلام و احترام زیاد
امروز خیلى خیلى خوشحالم چون داره اتفاقات خوبى توى زندگیم مى یوفته. مى دونم که روزاى خیلى خوبى توى راهه.
خدایا سپاسگذارم
خدایا دوستت دارم
شاد باشید.

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد عزیزم سلام
امروز اتفاق خوبى افتاد ، یکى از مشتریام با خودش یه مشترى دیگه آورد و این قضیه به من انگیزه بیشترى مى ده براى تلاش در راستاى هدفم. خداروشکر امروز خیلى فعاد بودم و کارهاى مهمى رو انجام دادم.
خدایا سپاسگذارم
شب خوش

هدى معظمى گودرزى
مهمان

سلام و عرض ادب ، استاد خوبم
امروزم پراز شادى بود. از صبح با یه حس عالى از جام بلند شدم و شروع کردم به ورزش ، با همسرم یه صبحانه عالى خوردیم و حتى محل کارم هم پراز انرژى و خوشحالى بودم . خداروشکر روز پراز خیر و برکتى بود.
خداوندا سپاسگذارم
روزگارتون خوش

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد عزیزم، سلام
امروز سه تا از کاراى خیلى مهم و عقب افتادمو انجام دادم .موقع رفتن بیرون از خونه از خداوند کمک خواستم و جالبه که هرجا که رفتم و هر کسى که باهاش کار داشتم ، با روى کاملا گشاده با بهترین حالت باهام برخورد کرد. این برام یه تجربه کاملا خاص و دوست داشتنى بود. امروز جدول پورسانتمم نوشتم و خداروشکر ازون چیزى که فکر مى کردم خیلى بیشتر شد.
خداوند عزیزم، سپاسگذارم.
شبتون خوش

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد عزیزم سلام
امروز در راستاى هدفم ، یه قدم بزرگ برداشتم. خیلى روز مفیدى بود مخصوصا اینکه حسابیم ورزش کردم. الانم یه خستگى لذتبخش توى تنمه، خدایا سپاسگذارم بخاطر این حس خوب
پیروز باشید

هدى معظمى گودرزى
مهمان

سلام استاد
مدت طولانى گذشته و مشتاق دیدارتون هستم. تمریناتو انجام دادم و به لطف خدا امروز هم که جمعه بود مشترى داشتم. از خداى بزرگ مى خوام که هفته پیش رو براى هممون پراز خیر و برکت و موفقیت باشه. پیروز باشید
شب خوش

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد عزیزم سلام
این روزها خیلى خوشحالم و خیلى حس و حالم خوبه . پراز انرژى و انگیزه هستم و هر چیزى که از خدا مى خوام بهم میده. دوباره ورزش کردنو شروع کردم با یه پشتکار فوق العاده و کلا هر کارى که مى خوام انجام بدمو خیلى محکم و مصمم تر شروع مى کنم و ادامه مى دم چونکه اعتقاد پیدا کردم که اینطورى واقعا جواب میده. امروز هم خداروشکر با اینکه روز تعطیل بود مشترى داشتیم و کارش عالى شد.
خدایا سپاسگذارم
شبتون خوش

بهاره
مهمان

سلام مهربونم
امروز دلم میخاد با تمام وجود و دلی لبریز از عشق بر دستانت بوسه بزنم .چون شما منو با عشق الهی آشنا کردی و بهم یاد دادی چطوری به بهترین نحو ازش استفاده کنم .این روزا حالم خ خوبه چون تاثیرات معجزه اسای عشق الهی رو تو زندگیم دارم میبینم و از خدای عزیزم واقعا سپاسگزارم.قرار بود امروز دو تا برنامه داشته باشیم که چون با هم تلاقی داشتن باید حتما یکیش دیشب انجام میشد اما انجامش واسه دیشب خیلی سخت و بعید بنظر میرسید ولی من به عشق الهی سپردم و در کمال ناباوری دیشب همه چیز دست به دست هم داد تا کارمون انجام بشه و امروز هم با خیال راحت به برنامه دوم برسیم.این روزا حالم بی نظیره چون یه نیروی شکفت انگیز داره منو هدایت میکنه و مطمئنم که همیشه دستای خداس که پشت سرمه و بمن کمک میکنه.استاد جونم خیلی دوست دارم و تا ابد مدیونتم .بوسسسسسس

هدى معظمى گودرزى
مهمان

استاد مهربان، سلام
به لطف خدا امروز یکى از خواسته هام محقق شد. به کسى بدهکار بودم که خیلى دلم مى خواست بدهیمو باهاش تصفیه کنم و خداروشکر این اتفاق امروز افتاد، و دیگه اینکه پول چک آخرماهمم جور شد. خدایا سپاسگذارم.
شب خوش