ذهن انسان

چرا ذهن انسان نمی خواهد شما به اهداف و خواسته هایتان برسید؟

رسالت الهی ما در این مجموعه این است که تمام دوستانی که با ما همراه هستند بهترین نتایج را در زندگی خودبگیرند، همه ما میدانیم که دوستان زیادی وجود دارند که احتمالا تاکنون درسمینارها و برنامه های آموزشی دیگر شرکت کرده اند و یا در سایتهای دیگر عضوشده اند و یا کتابهای زیادی هم مطالعه کرده اند اما با وجود اینها باز به نتیجه دلخواه نرسیده اند. پس از سالها تحقیق و پژوهش و تدریس و برگزاری سمینارها و همایش های بزرگ برای بیش از صدها هزار نفر از مردم کشورم به این نتیجه رسیدم که متاسفانه علت اصلی عدم موفقیت ما ایرانیها تنبلی و کم کاری در انجام کارهایی ست که می دانیم مفید بوده و باید آنها را انجام دهیم. همین کم کاری و تنبلی سبب شده با وجود داشتن استعداد و توانایی و قدرت درونی نهفته در درونمان دیرتر و سخت تر به اهدافمان برسیم و یا اصلا نرسیم.

مادراین مجموعه هدفمان این است که برای تمام کسانی که درمجموعه عضو و با ماهمراه هستند شرایطی فراهم کنیم که آنها خودشان، با انگیزه قوی و هدفدار تنبلی را رهاکرده و تمریناتشان را انجام دهند تا سریعتر به خواسته هایشان برسند.

بهشت را به بها دهند نه به بهانه

نمونه از حرافی های ذهن:

تو نمی توانی، مگه میشه؟

ولش کن بابا حالا فعلا کارهای دیگرت رو انجام بده .
حالا وقت داری برای انجام تمرینانت .

چرا ذهن شما نمی خواهد شما به اهداف و خواسته هایت برسی ؟

انسان از ۳ بعد جسم، روح و ذهن تشکیل شده است. ذهن انسان همانند دشمن انسان است و مانند شیطان در وجود و درون انسان تمام تلاشش را می کند تا شما در زندگی به آرامش و خوشبختی و موفقیت نرسی و در ایفای نقشش بسیار عالی و قدرتمند عمل می کند . تا زمانی که شما از ترفندها و فریب هایش آگاهی نداشته باشی اغلب پیروز خواهد بود و شما در احساس بد، ناراحتی ، سختی و شکست به سر خواهی برد. اما به محض اینکه شما به این ترفندها آگاهی پیداکردی و فریبش را نخوردی تسلیم خواهد شد و با شما همراه خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد.

روح انسان بر عکس ذهن عمل می کند و همیشه در راستای رسیدن شما به موفقیت و ثروت و خوشبختی عمل می کند اما از آنجایی که داد و قال های ذهن به قدری زیاد است که تا خاموشش نکنید قدرت شنیدن ندای روحتان را( که می تواند شما را به اوج خوشبختی و موفقیت ببرد) ندارید، روح شما تازمانی که ذهنتان را خلع سلاح نکنید کمک چندانی به شما نمی تواند انجام دهد. اما به محض اینکه شما به ذهن و زمزمه هایش بی توجهی کرده و به مسیر خود ادامه دهید و همه تمرینهایتان را انجام دهید روح شما که از قدرت ماورایی برخوردار است و قدرت خلق هر ناممکنی را هم دارد وارد میدان شده و پس از آن افسار زندگیتان به دست روحتان خواهد بود که اسباب بزرگ شدن و پرواز شما رافراهم خواهد کرد.

زمزمه هاو ترفندهای ذهن برای اینکه مانع موفقیت شما شود چیست ؟
در زیر چند مثال از حرافی ها و زمزمه های ذهن آمده تا بهتر بتوانید آنهارا شناسایی کنید و نسبت به آنها به درستی عمل کنی

ذهنت به تو خواهدگفت:

۱-تو نمی توانی.

۲- امکان ندارد تو موفق شوی.

۳- تو این شرایط را برای رسیدن به خواسته ات نداری.

۴- این کار پول لازم نیاز دارد تو که نداری.

۵-اینهایی که موفق شدند شرایط تو رو نداشتند.

۶- تو لیاقت نداری، تو بی عرضه ای کسی تورو دوست نداره.

۷-بگیر بخواب حالا از فردا زودتر از خواب بیدار میشی.

۸- ازهفته بعد برو دنبال اون آموزش یا کاری که دوست داری حالا وقت هست دیر نمیشه.

۹- حالا قبل از اینکه این تمرینت رو انجام بدی یک زنگ به دوستت بزن.

۱۰-عجب آدمیه ببین چه جوری باهات رفتار کرد حالش رو بگیر وگرنه پررو میشه.
۱۱-به فلانی خوبی کردی ببین چه جوری جوابت رو داد؟

۱۲- میخوای رژیم بگیری فعلا این خوراکی که دوست داری بخور از فردا دیگه نخور.

و صدها زمزمه دیگه که در طول روز از ذهنتان که بزرگترین دشمن رویاهایتان است می شنوید که مانع رسیدن شما به اهداف وخوشبختی تان شود و شما نسبت به ترفندهایش نا آگاهید

چرا برخی از کارهاراکه باید انجام دهید مدتهاست به تعویق انداخته ویا نصفه نیمه رهایش کرده اید؟

اینها همه شیطنت های ذهنتان است که با بهانه های مختلف موفق شده شما را از ادامه راه و رسیدن به مقصد بازدارد. زیرا زمانی که شما کارهایتان را به درستی و به موقع انجام دهید و تا انتها و رسیدن به نتیجه مطلوب آن را ادامه دهید به قدری اعتمادبه نفس و باورهایتان نسبت به خودتان تغییر می کند که دیگر ذهنتان و ترفندهایش بر روی شما کار نخواهد کرد. چرا که شما قدرت واقعی درونتان که از روح خداگونه تان منشاگرفته است را شناخته و تنها از او کمک می گیرید و تنها به نداهای او گوش فراخواهید داد و ذهنتان در این بازی شکست خواهد خورد و به همین علت تمام تلاشش را می کند تا شما طعم موفقیت را تجربه نکنید تا به قدرت درونیتان دسترسی پیدا نکنید.

قول و تعهد ما به شما:

من همین جا به شما این قول و وعده را می دهم که اگر تصمیم واقعی برای رسیدن به موفقیت و آرامش و رسیدن به اهداف و رویاهایت را داری در این مجموعه تمام و کمال در خدمتت خواهم بود تا بتوانی بر شیطان ذهنت پیروز شوی و اورا خلع سلاح کنی و طعم واقعی موفقیت و خوشبختی را تجربه کنی و هر چه سریعتر رویاهایت را در آغوش بگیری.
تنها کافیست توهم به خودت این قول و تعهد را بدهی که تمام تمریناتی که ازت خواسته شده را به درستی انجام دهی وبه خودت و خوشبختی ات که حق الهی توست متعهدباشی

این تمرینات چیست وچگونه فرکانس را تغییر می دهد؟

احتمالا تاکنون درمورد قانون جذب شنیده ای که به هر آنچه که در زندگی بیندیشی در زندگی ات اتفاق می افتد پس به اتفاقات مثبت بیندیش که آنها برایت اتفاق بیفتد. اما متاسفانه به این نکته کمتر اشاره شده که چگونه می توان با وجود این همه شرایط سخت در اطراف و دغدغه ها و ناراحتی ها به اتفاقات مثبت فکر کرد که من در این مجموعه باشما همراه هستم تا راه آن را بیاموزم.

شما با گوش کردن به فایلهای صوتی تجسمی که مجموعه ای کامل ازفایل های خودهیپنوتیزم(سابلیمینال و هیپنوتراپی) و فایل های آگاهی دهنده است و در طول روز زمان زیادی هم از شما نخواهد گرفت، فرکانسهای ذهنتان تغییر خواهد کرد و این تغییرات هر روز بیشتر و بیشتر می شود. در روزهای اول که به این فایلها گوش می کنید این نتیجه تغییر فرکانسها خواهید دید و تغییرات مثبتی در زندگیتان رخ خواهد داد که این تغییرات در ابتدا براساس میزان تغییر فرکانستان کوچک و یا بزرگ خواهدبود.

چگونه انجام تمرینها شمارا به اهداف و خواسته هایتان می رساند؟

متاسفانه تاکنون تعریف درست قانون جذب ارائه نشده است و به همین علت است که نتایجی که دوستان بر اساس این قانون می گرفتند کوچک و شاید موقتی بوده است. تعریف درست قانون جذب این است که به هرچه در زندگیت توجه و تمرکز کنی آن را جذب خواهی کرد و ما از همین قانون در انجام این تمرینها استفاده خواهیم کرد که در این ۳۰ روز هر روز از صبح که از خواب بیدار می شوی به دنبال نکات مثبت و نشانه های مثبت در زندگیت می گردی، هر چند کوچک و بابت هر کدام از آنها ازخداوند سپاسگزاری می کنی و آنها را هر روز در صفحه مربوط به همین محصول که فایلهایش راگوش می کنی در بخش نظرات نوشته و ارسال می کنی تا با نوشتن و ارسال آن برای دوستان دیگرتان در این سایت، توجه و تمرکز بیشتری را روی رویدادهای مثبت زندگیت بگذاری و با این روش خیلی سریع ذهنتان را مغلوب و بر آن پیروزشوید و او را از میدان به در کنید و فرکانستان را سریعتر درجهت اهداف و رویاهایتان تغییر دهید .

نشانه های مثبتی که پس از انجام تمرین ها اتاق می افتد و باید به آنها توجه کنی؟

در زیر به چندنمونه به عنوان مثال اشاره شده است:

به موقع رسیدن به محل کار برخلاف اغلب روزها
از دوستی هدیه ای دریافت می کنی
در خیابان پولی پیدامی کنی
یکی از دوستانتان که مدتهاست از او بی خبری باشما تماس می گیرد
دوستان و همکارانتان رفتارشان با شما بهتر ومهربانانه تر خواهد شد
احساس آرامش بیشتری را تجربه خواهی کرد
احساس امید و انگیزه فوق العاده برای ساختن آرزوهاتو خواهی داشت
صدها تغییر و نشانه مثبتی که برای هر کسی ممکن است در طول روزپیش بیاید ممکن است در طول روز یک تغییر ونشانه مثبت اتفاق بیفتد ممکن است خیلی بیشتر.
تعداد اتفاقات و نشانه های مثبت مهم نیست، تنها مهم این است که شما از صبح که بیدارمی شوید در انتطار دیدن نشانه هاو رویداد های مثبت باشید و به دنبال دیدن آن و یادداشت کردن آن باشید تا ذهنتان را بدون اینکه خودش متوجه شود، بر روی مثبت ها متمرکز کنید و به این ترتیب می بینید که پس از چند روز انجام این تمرینها و ثبت آنها در سایت اتفاقات مثبت بسیار بزرگتردر زندگیتان بوجود می آید .این یک قانون است که هرچقدر در مورد رویدادهای مثبت بیشتر صحبت کنید و بر آنها توجه و تمرکز کنید رویدادهای مثبت بیشتر و بزرگتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
نردبان موفقیت چیست؟

زمانی که به یک فرد۸ ساله درس فیزیک آموزش داده می شود یقینا آن شخص از آن درس چیزی نمی آموزد و نمی تواند از آنها استفاده کند و احتمالا سردرگم و گیج هم خواهدشد. متاسفانه این اشتباهی است که اغلب اساتید و مدرسین حوزه موفقیت انجام می دهند.

هدف ما در این مجموعه این است که تمام دوستان در ابتدا در مسیر رسیدن به موفقیت وارد مدرسه پایه ابتدایی شده و پس از گذراندن آن آموزشها و کسب نتایج مطلوب در آن به مرحله و مقطع بعدی وارد شده تا به این وسیله بتوانند خودشان موفقیت و رسیدن به اهدافشان را تضمین کنند.

شما به هیچ عنوان نمی توانید وقتی که از یک نردبان بالا می روید از پله اول یک دفعه به پله آخر برسید .تنها می توانید از پله اول نهایتا به پله ۳ و از آن به پله ۵ و پس از آن به پله ۷ و ۸و ۹و ۱۰ برسید و ما درین مجموعه از پله اول تا پله دهم همراه شما هستیم و ازشما خواهیم خواست تا پس از رسیدن به پله دهم شما همراه ما باشید و شما هم بعنوان عضوی ازاین مجموعه در این رسالت الهی که هدف مقدسش کمک و خدمت به همه انسانها است در جهت افزایش آگاهی و رسیدن انسانهای دیگر به موفقیت و آرامش و ثروت به ما همکاری و همراهی کنید.

دوستتان دارم

صنم رشیدی

مدرس دوره های موفقیت، ثروت و تحول درون

دیدگاه بگذارید

20 دیدگاه "چرا ذهن انسان نمی خواهد شما به اهداف و خواسته هایتان برسید؟"

avatar
  Subscribe  
Notify of
آنلاین ام ال ام
مهمان

ممنون از شما به خاطر ارسال مقاله مفیدتون. موفق باشید.

فرزانه شاکری
مهمان

درود بر استاد ارجمندم
استاد تمام مطالبی را که نوشته شماست ومن مطالعه میکنم درک میکنم گوی که زبان گفته شما زبان دل ماست براتون بهترین هارا میخوام
زندگی من در کنار شما رنگو بوی دیگری پیدا کرده وبخاطر این تحول از شما سپاسگذارم
واز خداوند سپاسگذارم بخاطر خلق صنم رشیدی

محمدرضا یوسفی
مهمان

با سلام خدمت استاد محترم خانم رشیدی
اینکه من توانستم به کلاس شما راه پیدا کنم یکی از بزرگترین و بهترین موقعیتهایی است که تا کنون در زندگی با آن مواجه شده ام.من بسیاری از اوقات پس از انجام تمرینات اشکم جاری می شودو این را نتیجه ی مثبتی ارزیابی می کنم . در این مدت یک هفته ای احساس می کنم تغییراتی هر چند اندک در زندگی من روی داده است.من به علت آنکه درست قبل از ورود به این دوره شکست نسبتا” بزرگ مالی را تجربه کرده ام که آرامش روحی را برای مدتی از من گرفت شاید بیشتر از دانشجویان دیگر شما نیاز به زمان برای تغییرات یزرگ دارم اما گوشه هایی از آن را در درونم احساس می کنم . امیدوارم با راهنماییهای گرانقدر شما ، استاد گرامی بتوانم کاملا” بر ترس درونی و عدم اعتماد به نفسم ( که البته دومی متاسفانه ممدت مدیدی ، یعنی از دوران کودکی با من است غلبه کنم
با تشکر از زحمات بی دریغ شما

محمدرضا یوسفی
مهمان

با سلام خدمت استاد محترم خانم رشیدی
اینکه من توانستم به کلاس شما راه پیدا کنم یکی از بزرگترین و بهترین موقعیتهایی است که تا کنون در زندگی با آن مواجه شده ام.من بسیاری از اوقات پس از انجام تمرینات اشکم جاری می شودو این را نتیجه ی مثبتی ارزیابی می کنم . در این مدت یک هفته ای احساس می کنم تغییراتی هر چند اندک در زندگی من روی داده است.من به علت آنکه درست قبل از ورود به این دوره شکست نسبتا” بزرگ مالی را تجربه کرده ام که آرامش روحی را برای مدتی از من گرفت شاید بیشتر از دانشجویان دیگر شما نیاز به زمان برای تغییرات یزرگ دارم اما گوشه هایی از آن را در درونم احساس می کنم . امیدوارم با راهنماییهای گرانقدر شما ، استاد گرامی بتوانم کاملا” بر ترس درونی و عدم اعتماد به نفسم ( که البته دومی متاسفانه ممدت مدیدی ، یعنی از دوران کودکی با من است غلبه کنم
با تشکر از زحمات بی دریغ شما

فاطمه قزل ایاق
مهمان

سلام و درود بر خانم رشیدی عزیز
واقعا درست می فرمایید من با گوش کردن به شیطنت های ذهنم که تو نمیتونی ، حالا از فردا شروع کن و…….۲سال از عمرم هدر دادم و پایان نامه ی خود را تکمیل نکردم .
ارادتمند

فاطمه قزل ایاق
مهمان

سلام و درود بر خانم رشیدی عزیز
واقعا درست می فرمایید من با گوش کردن به شیطنت های ذهنم که تو نمیتونی ، حالا از فردا شروع کن و…….۲سال از عمرم هدر دادم و پایان نامه ی خود را تکمیل نکردم .
ارادتمند

morteza
مهمان

May the joy be with you

morteza
مهمان

May the joy be with you

شهرام عزیزیان
مهمان

مطالب بسیار و کاربردی میباشد امیدوارم بتوانیم همگی موفقیت را لمس کنیم.

شهرام عزیزیان
مهمان

مطالب بسیار و کاربردی میباشد امیدوارم بتوانیم همگی موفقیت را لمس کنیم.

مدیریت سایت
مهمان

رضای عزیز سلام.از همراهی شما خرسندیم.شادو ثروتمند باشید

مدیریت سایت
مهمان

رضای عزیز سلام.از همراهی شما خرسندیم.شادو ثروتمند باشید

رضا سعیدی
مهمان

سایت خوبی دارید .مطالب واقعا آموزشی هست .خوشحالم از آشنایی سایتتون.

رضا سعیدی
مهمان

سایت خوبی دارید .مطالب واقعا آموزشی هست .خوشحالم از آشنایی سایتتون.

مدیریت سایت
مهمان

سلام سرکار خانم شمس به شما تبریک می گوییم. لطفا نتایج تمرینهای خود را در صفحه محصول یادداشت بفرمایید.

مدیریت سایت
مهمان

سلام سرکار خانم شمس به شما تبریک می گوییم. لطفا نتایج تمرینهای خود را در صفحه محصول یادداشت بفرمایید.

فرشته شمس
مهمان

سلام من امروز این محصول رو خریدم و حتما نتیجه تمرینات رو می نویسم

فرشته شمس
مهمان

سلام من امروز این محصول رو خریدم و حتما نتیجه تمرینات رو می نویسم

نعیمه تقی پور
مهمان

دوستتون دارم خانم رشیدی…

نعیمه تقی پور
مهمان

دوستتون دارم خانم رشیدی…