درباره آکادمی جذب صنم رشیدی


با هدف آموزش راه‌های عملی و کاربردی جهت رسیدن به موفقیت در تمام جنبه‌های زندگی ازمادی،معنوی وعاطفی توسط سرکار خانم صنم رشیدی تأسیس گردید. ایشان در زمانی که شرایطِ بسیار سخت و نامناسب وبحرانی، تمام زندگیشان را در بر گرفته بود، تصمیم به ایجاد تحول در زندگی خود گرفته و با خود عهد می‌بندد که تمام آموزه ها وتجربیات خودرا دراختیارتمام مردم جهان قراردهدتا آنها هم بتوانند زندگی و کسب وکارخودرامتحول کنند وبه تمام اهداف ورویاهایشان جامه عمل بپوشانند.

استاد صنم رشیدی براین باور است که اندیشه، ثروت و دارائی است.

دارایی قدرتمندی که وقتی با هدفی مشخص، عزم راسخ و اشتیاق فراوان همراه می گردد راه رسیدن به ثروت و سایر داراییها را به سوی انسان می گشاید و وقتی کسی عمیقاً می خواهد به خواسته خود برسد یقیناً به هدفش دست خواهد یافت. ایشان اعتقاد دارند به محض اینکه انسان به آرزو و رویایش می اندیشد آن هدف در دنیای بیرون خلق می گردداما به محض اندیشیدن به خواسته مان نمی توانیم آن را لمس کنیم و فاصله زمانی از خلق خواسته تا رسیدن به آن و در آغوش کشیدن آن وجود دارد. طول این زمان بستگی به میزان هماهنگی ارتعاشی بین ما و خواسته مان دارد.

ایشان معتقد است جهان بر اساس فرکانس و ارتعاش عمل می کند و ما گاهی اوقات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافمان انگیزه و اشتیاق فراوان داریم و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کرده و اقدامات لازم برای رسیدن به آن را هم انجام می دهیم. اما با وجود همه این عملکرد ها باز به آن رویای دلخواه نمی رسیم.

استاد صنم رشیدی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ و درزمینه بازگانی وواردات مواد اولیه شیمیایی شروع کرد وموفق شد درعرض یک سال در آمد خود را تا چهل برابر افزایش دهد و ایشان رشد بسیار سریع و چشمگیر درآمد خود را مدیون چندین عامل می داند که در زندگی خود از آن ها استفاده کرده است، ایشان در سال۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ همزمان با بحران اقتصادی که در کشور عزیزمان ایران به وجود آمد و تمام کار خانجات داخلی را با بحران روبرو کرد. دو بار ورشکست شده و تمام آنچه تا آن زمان ساخته بودند از دست دادند و دوباره از نو همه چیز را شروع کردند.

ایشان می گوید وقتی که تمام آنچه که در عرض سالها تلاش شبانه روزی ساخته بودم و بخشی از رویا هایم بود را از دست دادم یکی از بهترین تصمیمات زندگی را گرفتم و آن این بود که به دنبال عوامل شکست خود بروم و آنها را پیدا کنم و بررسی کنم ببینم که چرا ثروت و دارائی که در این زمان بدست آورده بودم را در مدت زمان بسیار کوتاهی از دست دادم.

ایشان از سال ۱۳۸۸ تحقیقات و مطالعات خود را شروع کرده و بعد ار یک سال به نتایج بسیار ارزنده و سازنده ای رسیدند که اگر این آموزه ها را در شروع کسب و کارشان می دانستند شاید هرگز ور شکست نمی شدند و همین سبب شد که ایشان تصمیم گرفتند تا در عرصه آموزش و کمک به سایر مردم جهان برای رسیدن به موفقیت، پیشرفت و ثروت وارد عمل شوند.

ایشان از سال۱۳۸۹ فعالیت خود را در جهت برگزاری سمینار و همایشهای بسیار بزرگ و دوره های آموزشی در زمینه های:

موفقیت – قدرت درون – تحول شخصیت – قانون جذب – مهارتهای زندگی – اعتماد به نفس – خلاقیت و نو آوری – کسب ثروت و روانشناسی ثروت – دوره های تند خوانی و مها رتهای مطالعه

در تهران و شهرستانهای مختلف شروع کردند. ایشان تا کنون هزاران سمینار و برنامه متفاوت برگزارکردند که سبب تحول و تغییردر زندگی دهها هزار نفر گردیده اند و هدف ایشان از راه اندازی آین سایت ارتباط مستقیم با تمام مردم جهان و کمک به موفقیت و پیشرفت آنها در تمام زمینه ها می باشد.

ایشان معتقد است یک انسان برای رسیدن به ثروت دلخواه و موفقیت باید بتواند در تمام زمینه های زندگی اعم از جسم ،روح و ذهن به درستی و عالی عمل کند و در تمام ابعاد وجودی خود پیشرفت کند.

jQuery(document).ready(function(){ });